Do jakich łazienek najlepiej pasują umywalki wiszące

Do jakich łazienek najlepiej pasują umywalki wiszące?

Umywalki łazienkowe wiszące są uniwersalnym rozwiązaniem aranżacyjnym. Sprawdzą się one w każdej łazience, choć istnieją wystroje wnętrz, w których to właśnie umywalka łazienkowa wisząca będzie najlepszym rozwiązaniem. Jeśli właśnie zastanawiasz się nad takim modelem, zapraszamy do zapoznania się z naszymi wskazówkami!

Umywalki łazienkowe wiszące – szeroki wybór od najlepszych producentów

Umywalki podwieszane to produkt, który nieustannie cieszy się sporą popularnością, pomimo zmieniających się trendów. Nic dziwnego, bo doskonale wpisuje się on zarówno w klasyczne rozwiązania, jak i w nowoczesne koncepcje aranżacyjne.

Tradycyjnie już takie modle znaleźć można wiec w ofertach od najlepszych producentów. Szeroki wybór umywalek wolnowiszących oferuje np. Roca, Cersanit, Deatne, Geberit, Koło czy Villeroy&Boch. Modele, wykonane przez wiodących producentów, to gwarancja komfortu w codziennym użytkowaniu oraz wysokiej jakości, dzięki której produkt z pewnością przetrwa próbę czasu.

Warto podkreślić również bogaty wybór kształtów i rozmiarów, co znacznie zwiększa możliwości dostosowania ich do wybranej aranżacji, ale również dostępnej przestrzeni. I tak umywalki łazienkowe wiszące 40 cm zajmą niewiele miejsca, z kolei w większych pomieszczeniach można postawić na element wykończenia wnętrz o nieco większych gabarytach, jak np. 55 czy 60 cm.

Szukasz wiszącej umywalki? Sprawdź ofertę sklepu https://www.lazienkiabc.pl/Umywalki-lazienkowe-c252

 

Mała umywalka ścienna do niewielkiej łazienki

Małe łazienki wymagają szczególnych rozwiązań. Wybierając aranżację takiego pomieszczenia, warto zobaczyć w dobrych sklepach oferty na umywalki wiszące. Dlaczego? Bowiem taka armatura łazienkowa nie zajmuje dużo miejsca, co pozwala sprawnie przystosować ją do wystroju wnętrz małych pomieszczeń, w których nie dysponujemy dużą przestrzenią.

Wisząca umywalka naścienna pozwala racjonalnie zagospodarować dostępne miejsce. Co więcej, decydując się na taki element wyposażenia łazienek, można również atrakcyjnie zagospodarować przestrzeń pod umywalką, stwarzając chociażby miejsce do przechowywania środków higienicznych. W ten sposób można również estetycznie ukryć elementy montażowe, co sprawia, że umywalka wolnowisząca nabiera dodatkowych walorów estetycznych.

Ciekawym rozwiązaniem w małych łazienkach są również umywalki narożne. Takie umywalki nie zapewniają co prawda maksymalnego komfortu w użytkowaniu, ale zajmują minimalną ilość przestrzeni, co jest szczególnie istotne w pomieszczeniach, w których liczy się każdy centymetr.

umywalka wisząca

Umywalka wisząca – nowoczesne rozwiązanie do każdej łazienki

Wiele osób decyduje się również wybrać umywalkę wolnowiszącą do nowocześnie urządzonych wnętrz. Nic dziwnego, bo takie umywalki doskonale wpisują się w styl minimalistyczny. Umywalka wisząca posiada wiele zalet, o których warto wspomnieć. Przede wszystkim występuje ona w różnych kształtach, jak prostokątny czy okrągły, co znacznie zwiększa możliwości aranżacyjne.

Wariant wiszący nadaje łazience wrażenia lekkości, ale również ułatwia utrzymanie wysokiego poziomu czystości w pomieszczeniu. Nie przylega ona bowiem do podłoża, a łatwy dostęp ułatwia regularne mycie podłogi. Takie umywalki polecane są również dla osób wysokich, ale również tych nieco niższych. Jak się bowiem okazuje, montaż umywalek wiszących może zostać przeprowadzony na każdej wysokości, co znacznie ułatwia komfort użytkowania osobom o niestandardowym wzroście.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

cztery × 1 =